op-louvred-roof-1.jpg
PERGOLY

komplexné zastrešenie terás na mieru

Je úžasné mať doma atraktívny vonkajší priestor, kde môžete pobaviť hostí a relaxovať pri nádhernom počasí. Váš domov by mal byť miestom, kde si môžete skutočne oddýchnuť, najmä na záhrade, kde ste obklopení prírodnou scenériou. S pomocou Esmero môžete vytvoriť vonkajší priestor, ktorý je dokonale prispôsobený vašim presným potrebám. Od roku 2010, čo slúžime majiteľom domov na Slovensku a v Rakúsku, sme známi ako odborníci na premenu bežných záhradných priestorov na úžasné vonkajšie životné prostredie. 

V spoločnosti Esmero ponúkame širokú škálu riešení na zlepšenie estetiky a funkčnosti vášho vonkajšieho obytného priestoru.

pergola2-min.jpg

Medzi naše špeciality patrí: Zatiahnuté pergoly a kryty terás

Nastaviteľná pergola vám umožňuje určiť, koľko tieňa by ste chceli dostať, zatiaľ čo relaxujete vo vonkajšom obytnom priestore. Stlačením tlačidla môžete kryt otvoriť, aby ste sa vyhriali na slnečnom svetle, alebo ho zavrieť, aby ste dosiahli úplnú ochranu pred slnkom a dažďom. Alebo, ak chcete mať svoju terasu vždy chránenú pred slnečným žiarením, môžeme nainštalovať pevný kryt, ktorý bez problémov splynie s architektúrou vášho bydliska.

Vytvorte vonkajší životný priestor svojich snov.

Presvedčivé vlastnosti našich vysokokvalitných pergol:

Prémiová kvalita

Hliník je prakticky nezničiteľný. Je nehrdzavujúci, odoláva tlaku a nárazom. Ak chcete kvalitnú a odolnú pergolu, ale nemáte istotu v materiáli, stavte na hliník.

Najmodernejší dizajn

 

Každá z našich hliníkových pergol má vynikajúci najmodernejší dizajn, ktorý vás nikdy neomrzí.

Trvanlivosť

 

Vďaka výnimočným vlastnostiam hliníka vám bude vaša pergola slúžiť mnoho rokov s nezmeneným vzhľadom, kvalitou a všestrannosťou.

Minimálna údržba

 

Presnejšie, žiadna údržba!

Z hliníkovej pergoly môžete jednoducho zmyť škvrny. Nie je potrebné maľovanie, morenie ani iná starostlivosť.