Best-Carport-Kits-2.jpg
PRÍSTREŠKY

komplexné riešenie prístreškov na mieru

Alternatívou ku garáži je hliníkový prístrešok pre auto od spoločnosti ESMERO, ktorý je ideálnym riešením na ochranu vášho automobilu. Toto rozšírenie v záhrade alebo pripevnené k domu vám umožní účinne chrániť vaše vozidlo pred slnkom, teplom a dodá vašej nehnuteľnosti štýl. Naše prístrešky sa vyznačujú vynikajúcou odolnosťou voči vplyvom počasia: špina, vietor, dážď, sneh.

Vyhotovenie je možné v rôznych farbách, prevedeniach a rozmeroch. Naše prístrešky zodpovedajú architektonickému štýlu vašej nehnuteľnosti v súlade s najvyššími požiadavkami zákazníka, ale tiež v súlade s platnými technickými normami. 
Medzi najžiadanejšie patria: jednoduché alebo dvojité, so 4, 3, alebo 2 stĺpikmi, s rozloženými stĺpikmi, je možné množstvo rozložení, ktoré optimalizujú vonkajší priestor alebo uľahčujú manévrovanie s vozidlom.

esmero pristresok pre auto

Majitelia automobilov sa skôr alebo neskôr stretnú so situáciou, v ktorej ukryjú železného „koňa“ pod strechou. Extrémne teploty, silné zimy, dažde a dlhé parkovanie pod páliacim slnkom majú mimoriadne škodlivý vplyv na stav laku a plastových prvkov interiéru/exteriéru.

Ochrana vášho automobilu s eleganciou

Presvedčivé vlastnosti našich vysokokvalitných prístreškov:

Kvalitný prístrešok

je zárukou jednoduchej rýchlej výroby a inštalácie

Elegantný dizajn

 

vhodný do každého záhradného prostredia

Ochrana automobilu

 

spoľahlivá ochrana automobilu voči vplyvom počasia

Bez údržbový

 

vyrobený zo stabilného a kvalitného hliníka