20201229_135658.jpg
ZIMNÉ ZÁHRADY

drevené, hlinikové | sezónne, celoročné zimné záhrady na mieru

Keď žijete v dome alebo na chalupe, pravdepodobne budete chcieť čo najlepšie využiť nádhernú scenériu vašej záhrady. Niekedy je však jednoducho príliš teplo, zima alebo daždivo, aby ste trávili čas vonku. To už nehovoríme o nápore vetra a iných živloch, ktoré môžu každé vonkajšie zhromaždenie nečakane zvrátiť. Zimná záhrada je skvelý spôsob, ako čeliť týmto problémom. Vďaka slnečnej miestnosti, ktorú vám na mieru navrhne a namontuje Esmero.sk, môžete mať krásny nový životný priestor, ktorý vám umožní vychutnať si slnečné lúče a fantastický výhľad do exteriéru a zároveň relaxovať v pohodlí interiéru.


V spoločnosti Esmero ponúkame širokú škálu riešení na zlepšenie estetiky a funkčnosti vášho vonkajšieho obytného priestoru.

146748383_768851657066729_33547110272481

Zimná záhrada, ako sezónny alebo celoročný plnohodnotný obytný priestor.

Vďaka našim zimným záhradám môžete byť v spojení s prírodou po celý rok. Okrem toho, že sa v zimnej záhrade cítite rovnako bezpečne, ako vo zvyšku svojho domu, patria medzi ďalšie hlavné výhody patria:

20210112_121525.jpg

Tepelná ochrana

Naše zimné záhrady sú navrhnuté a vyrobené tak, aby vás chránili pred nepríjemnými vonkajšími teplotami a zároveň zabezpečili dostatok slnečného žiarenia. Môžete si vybrať niekoľko možností na zvýšenie tepelného výkonu svojej zimnej záhrady, napríklad Low-E alebo izolované sklenené panely, aby ste si mohli vychutnať panoramatické výhľady bez ohľadu na počasie.

Dizajn a prispôsobenie

Ponúkame veľa atraktívnych štýlov zimnej záhrady, z ktorých si môžete vybrať. Náš široký výber zaručuje, že nájdete možnosť, ktorá sa skvele hodí do vášho domova. Strecha, ktorú inštalujeme, môže byť šindľová alebo škridlová tak, aby zodpovedala vašej existujúcej streche a uspokojila vaše požiadavky HOA. Môžeme dokonca spojiť strechu vašej zimnej záhrady s existujúcim klenutým stropom, aby sme vytvorili priestrannejší dojem.

Sila a pevnosť

Vzhľadom na potenciálne zmeny počasia je rozhodujúce, aby bola vaša zimná záhrada postavená podľa najvyšších štandardov kvality. Naše zimné záhrady konštruujeme z materiálu ťažšieho priemeru ako väčšina spoločností, aby sme vytvorili pevnejšiu štruktúru. Naše zimné záhrady boli testované a schválené tak, aby vyhovovali stavebnému zákonu na Slovensku. Sklenené oplaštenie zimnej záhrady môže byť vyrobené z viacerých druhov bezpečnostného skla, ktoré môže byt doplnené o ochranu proti slnečnému žiareniu, aby poskytovali maximálny komfort a ochranu.

Všestrannosť

Pretože naše zimné záhrady môžu byť klimatizované a vykurované, sú skutočným doplnkom vášho domova. Na rozdiel od pristreškov sú naše zimné záhrady ďalšou plnohodnotnou miestnosťou vášho domova, zvyšujú použiteľný štvorcový záber a zvyšujú jeho hodnotu. 

 

Novú zimnú záhraduť môžete využívať rôznymi spôsobmi, napríklad:

  • Náhradná spálňa - hosťovská

  • Spoločenský priestro - herňa

 

  • Jedálenský priestor

  • Oddychová zóna -knižnica

 

Rozšírte obytný priestor vášho domova.

Presvedčivé vlastnosti našich kvalitných zimných záhrad:

Hliniková zimná záhrada

 

Garantuje dlhú životnosť a prakticky bezúdržbovú prevádzku.

Drevená zimná záhrada

Drevená zimná záhrada umožňuje bezprostredný kontakt s prírodou. Drevo je tradičný materiál, príjemný na pohľad i dotyk.

Dizajn

 

Drevená alebo hliniková zimná záhrada pri dome poslúži ako dekoratívny prvok, dominanta domu a záhrady.

Plnohodnotná zimná záhrada

 

Použitím dreva a hliníkového profilu s prerušeným tepelným mostom a možnosťou aktívneho vykurovania počas zimných mesiacov.